Fundamenty wiary (Schronienie, #5) David Weber

ISBN:

Published:

Paperback

816 pages


Description

Fundamenty wiary (Schronienie, #5)  by  David Weber

Fundamenty wiary (Schronienie, #5) by David Weber
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 816 pages | ISBN: | 10.68 Mb

Ostateczne zwycięstwo i zachowanie niezależności zależeć będzie od tego czy Charis zdoła pokonać Kościół na jego terenie.Najnowszy tom serii Schronienie niezrównanego Davida Webera.Wyspiarskie Imperium Charisu toczy walkę o przetrwanie. WiększośćMoreOstateczne zwycięstwo i zachowanie niezależności zależeć będzie od tego czy Charis zdoła pokonać Kościół na jego terenie.Najnowszy tom serii Schronienie niezrównanego Davida Webera.Wyspiarskie Imperium Charisu toczy walkę o przetrwanie. Większość jego obywateli nie wie jednak, za co tak naprawdę oddaje życie.Charis ma już na koncie serię oszałamiających zwycięstw na morzach i oceanach Schronienia, ale żeby wygrać wojnę i zachować niezależność, musi pokonać Kościół na jego własnym terenie.

Jak jednak przenieść wojnę na kontynenty, które zamieszkuje piętnastokrotnie większa liczba ludności? Jak powstrzymać wroga od kontrataku?Władcy Charisu wiedzą, że muszą znaleźć odpowiedzi na te pytania... i to szybko. Tortury w lochach Inkwizycji i egzekucje są coraz częstsze. Kler podburza obywateli do buntów, a religijni fanatycy sieją zniszczenie na ziemiach Charisu. Kolejni zabójcy nastają na życie cesarza Cayleba i jego małżonki.

A Merlin Athrawes, cybernetyczny awatar kobiety zmarłej przed tysiącem lat, odkrywa w końcu, co kryje się pod Świątynią w odległym Syjonie.Mężczyźni i kobiety walczą o wolność i tolerancję dla wszystkich ludzi, budując w pocie i krwi fundamenty przyszłej cywilizacji. Czy okażą się one jednak wystarczająco mocne, by spełnić ich nadzieje?Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Fundamenty wiary (Schronienie, #5)":


hallsciences.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us