Princova milenka (Zneuznaní princové, #2) Sabrina Jeffries

ISBN:

Published:

Hardcover

276 pages


Description

Princova milenka (Zneuznaní princové, #2)  by  Sabrina Jeffries

Princova milenka (Zneuznaní princové, #2) by Sabrina Jeffries
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 276 pages | ISBN: | 5.25 Mb

Krásná Regina Tremaineová už odmítla tolik nápadníků, že se jí ve společnosti začalo říkat dáma bez slitování. Nedělá to však z vrtošivosti, ale proto, že v hloubi duše skrývá temné tajemství.Sama je sice rozhodnuta zůstat nezadaná, ale o to víceMoreKrásná Regina Tremaineová už odmítla tolik nápadníků, že se jí ve společnosti začalo říkat dáma bez slitování.

Nedělá to však z vrtošivosti, ale proto, že v hloubi duše skrývá temné tajemství.Sama je sice rozhodnuta zůstat nezadaná, ale o to více přeje milostné štěstí svému bratrovi, který se uchází o půvabnou Louisu Northovou. Ani Louisa nezůstává lhostejná, ale proti rozkvétající lásce se ostře postaví její bratr, neblaze proslulý vikomt Drak, nelegitimní syn následníka trůnu.Říká se o něm, že na svém sídle vězní ženy, které mu odmítají být po vůli. Mezi londýnskou smetánkou má nejhorší pověst, ale Regina potlačí strach a vydá se za ním.

Chce se u obávaného vikomta přimluvit, aby nestál v cestě jejímu bratru, avšak dočká se povýtce urážlivé odpovědi: ano, Louisa se může scházet se svým vyvoleným, ovšem za předpokladu, že se Regina nebude bránit občasným dostaveníčkům se samotným vikomtem.Regina se zprvu samozřejmě zdráhá, ale pak prvotní nenávist začne přerůstat ve zcela jiný cit... Je vůbec možné, aby vztah obletované krásky a všeobecně opovrhovaného netvora nevyvolal skandál století?Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Princova milenka (Zneuznaní princové, #2)":


hallsciences.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us